O nás

Sme fotografická škola pôsobiaca pod hlavičkou Stredoeuróskeho domu fotografie (SEDF) v Bratislave, prestížnej inštitúcie s dlhoročnou tradíciou pôsobenia na poli fotografie.

Pre záujemcov o fotografiu ponúkame rôznorodé vzdelávacie programy formou krátkodobých aj dlhodobých kurzov pre dospelých, školu fotografie pre začiatočníkov aj pokročilých, či detské fotografické krúžky a letné fotografické tábory pre deti. Kurzy sú zamerané buď tematicky, alebo predstavujú systematickú prípravu fotografov od základov fotografického umenia a techník cez teoretické poznatky a prehľad z dejín fotografie až po praktické dielne vedené renomovanými osobnosťami slovenskej a európskej fotografie.

Naše kurzy vedené špičkovými odborníkmi vypĺňajú medzeru medzi stredoškolským a vysokoškolským štúdiom fotografie. Ťažiskom kurzov prebiehajúcich v učebni/ateliéri SEDF alebo v exteriéri je digitálna fotografia, vybavenie SEDF však umožňuje vzdelávanie aj v klasickej analógovej  fotografii.

Okruh našich vzdelávacích aktivít rozširujeme aj na ďalšie oblasti vizuálneho umenia.

Všeobecné obchodné podmienky

Vyhlásenie o ochrane súkromia